HAKKIMIZDA

Her şey bir soruyla başlar; soran ve düşünen insan yazmak ister. Bazen sorunun, bazen cevabın ne olduğunu bilemezsiniz. Sinemart da burada karşınıza çıkıyor; neden yazmak istediğinizi ve ne yazmak istediğinizin cevabını bulmanızı sağlıyor. Eğitmenlerimizin rehberliğinde, ilgi alanınıza yönelik eğitimi alacak ve burada kaliteli zaman geçireceksiniz. Kendi içsel yolculuğunuza çıkacak, neden yazmaya başladığınızı bulacaksınız. Kağıda ilk harfi yazmaya başladığınız andan itibaren size yol gösterecek, gerektiğinde size yardım edeceğiz. Aklınıza takılan, sizi durduran sebepler ortadan kalkacak ve tamamıyla yazınıza yoğunlaşarak kendi eserinizi oluşturacaksınız.

Temel Değerler
Kaliteli Yazarlık Okulu
Kalite

Öğrencilerimize kaliteli eğitimler vererek; hızlı düşünebilen, beyin fırtınası yaratabilen, olaylara hâkim yazar ve senaristler yetiştirme amacı taşımaktayız.

Yenilikçi Yazarlık Okulu
Yenilik

Yeterli donanıma sahip olan ekibimiz, teknik ve içerik açısından güncelliğini yenileyen iş disiplinine sahiptir. Bu sayede projeleriniz her daim yeniliğe açık olacaktır.

Senarist Programları
Destek

Eğitmenlerimiz, öğrencilerimize destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kurs bitiminde, öğrencilerimizin her biri ile ileri düzeydeki etkinlik ve projelerde birlikte çalışmak hedefimizdir.

Sinemart Kursları
Mükemmellik

Yazmanın pratik ve teorik bir uğraş olduğunu benimseyen bir eğitim anlayışına sahiptir. Sinemart sizi yazmanın mutfağına sokar ve her yönüyle tanıştırır.